Galerie

GALERIE

 

Návrh interiéru rodinného domu v Průhonicích

Návrh interiéru rodinného domu v Průhonicích

Návrh interiéru rodinného domu v Průhonicích jsme vytvořili pro našeho stálého klienta. Zadání návrhu interiéru bylo jako vždy – černá/bílá, luxus, jednoduchost, hladké linie.

Návrh interiérů developerského projektu rodinných domů v Ohrobci u Prahy

Návrh interiérů developerského projektu rodinných domů v Ohrobci u Prahy

Dva rodinné domy, postaveny s investičním záměrem, jsme navrhli v souladu s co nejefektivnějším využitím prostoru pro rodinu a práci z domova. Oba domy jsou situačně navrženy tak aby co nejvíce splynuly se zahradou. Otevřený prostor kuchyně, jídelny a obývacího pokoje s přímým vstupem na terasu je zde samozřejmostí.

Návrh interiérů developerského projektu rodinných domů v Nebušicích

Návrh interiérů developerského projektu rodinných domů v Nebušicích

Návrh interiéru developerského projektu rodinných domů v Nebušicích byl vytvořen ve dvojím provedení. Obě jsou velmi nadčasové a moderní. Tato verze je dle zadání v tmavých barvách a luxusních materiálech a bude sloužit jako předloha k realizaci interiérů rodinného domu přímo pro investory. 

Návrh interiéru rodinného domu v Sázavě

Návrh interiéru rodinného domu v Sázavě

Rodinný dům postaven s investičním záměrem k Airbnb pronájmům ve městě s dalekou historií a stejnojmennou protékající řekou Sázavou.

Návrh interiéru dětského pokoje pro miminko

Návrh interiéru dětského pokoje pro miminko

Dětský pokoj navržený pro nenarozenou holčičku musel být především praktický. Ani tak ale nepřišel o své kouzlo. Pro návrh interiéru jsme se drželi doslova králičího kožíšku. Králíčci provázejí pokojíčkem, kam oko dohlédne, a měkký koberec pod nohami ve Vás vyvolá pocit útulnosti. 

Návrh interiéru dětského pokoje pro chlapce

Návrh interiéru dětského pokoje pro chlapce

Ani omezený rozpočet není problém pro radost dítěte. Osmiletý chlapec si ve svém pokojíčku přál mít ze všeho nejvíc palandu! Našli jsme tedy takovou, pod kterou se vešel celý obývací pokoj, jenž chlapci skýtá útočiště a soukromí. 

Návrh interiéru loftového bytu - Praha KORU Vinohradská

Návrh interiéru loftového bytu - Praha KORU Vinohradská

Návrh interiéru loftového bytu v Praze ustál kompletní zásahy výměny celého schodiště. Přestože interiér byl navrhován k záměru budoucího pronájmu, jeví se pocitově velmi teple a útulně. I když styl je nanejvýš moderní, industriální doplňky zachovávají jeho původní ráz loftu. 

Návrh interiéru bytu - Praha Chodov

Návrh interiéru bytu - Praha Chodov

Interiér menšího, ale krásného bytu na pražském Chodově byl realizován dle specifických požadavků klientky, kdy hlavní zadání spočívalo přizpůsobit návrh interiéru bytu tvorbě Scratch bookingu, který je náročný na úložné prostory a snadnou dostupnost malých věcí pro práci. 

Návrh interiéru rezidenčního bytu - Praha V-Tower

Návrh interiéru rezidenčního bytu - Praha V-Tower

Návrh interiéru rezidenčního bytu v budově V-Toweru v Praze byl pro nás výzvou. Budova byla v počátcích své dostavby hojně mediálně diskutovatelná a srovnávána s jinými světově významnými budovami. 

Partneři

AKK
ROON
VaVex
Kare
Gerflor
ProCeram
IDW Italia

3D vizualizace

Ať už jste architekt či designer, developer, nebo malý stavebník, pomůžeme Vám v rámci marketingové prezentace v podobě 3D fotorealistických vizualizací.

3D vizualizace jednotlivých místností, interiérů obytných či komerčních objektů sestavíme na základě Vámi dodaných technických podkladů. Ztvárníme Vaše vize do podoby k následné prezentaci klientovi nebo pro realitní trh. Vizualizace jsou jedinečným prostředkem prezentace od fáze projektu k realizaci.

Věříme, že vizualizace jsou budoucností reklamní sebeprezentace každého architekta, designéra nebo prodejce. Vytváření vizualizací obytných místností novostaveb nebo developerských projektů, které jsou v počátku realizace, lze prezentovat jakýkoliv projekt formou srozumitelnou člověku bez technických znalostí a prostorové představivosti. Připravíme pro Vás na přání vizualizace obytných místností, komerčních prostor, interiérů restaurací, kaváren, knihoven, kanceláří, obchodů i prodejen dle dodaných podkladů a požadované kvality. Počet pohledů vizualizací je pouze na Vás.

3D vizualizace s využitím pro katalogový prodej Vám umožní prezentovat produkt v interiéru, či místnost bez potřeby vybudovat potřebné prostory. Díky tomu jsou na žebříčku bezkonkurenčních řešení pro digitální a tištěný marketing.

V nabídce je také virtuální prohlídka interiéru celého prostoru, kdy kamera propluje kompletní vizualizací všech zadaných míst. Virtuální prohlídka sestavená v rámci 3D vizualizace představí bytové či komerční interiéry velmi realisticky a s důvěrou v konečný výsledek realizovaného projektu. Video včetně loga i hudby Vám sestavíme na přání.

Zhotovíme pro Vás na míru prezentaci 3D vizualizace, která nebude jen slibovat, ale reálně prodávat Vaše projekty. Nabídněte svým klientům budoucnost, o které sní!

 

Nechte si zdarma vypracovat cenovou nabídku pro 3D vizualizaci svého projektu.

Kariéra

V tuto chvíli posilu do týmu nehledáme.

 

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE 

Jsi samostatný, cílevědomý a máš obchodní talent? Chceš být pánem svého času? Hledáme schopné obchodníky, kteří se nebojí komunikovat s lidmi na úrovni a získat zakázku v dynamicky se rozvíjejícím oboru!

Náplň Vaší práce:
- Navazování kontaktů s potencionálními klienty
- Komunikace s klienty
- Zpracování poptávky od klientů
- Analýza potřeb klienta
- Podílení se na cenotvorbě zakázek

Bez čeho se u nás neobejdete:
- Samostatnost, chuť do práce
- Schopnost bez problémů komunikovat s klienty
- Základní zkušenosti s prodejem
- Schopnost učit se novým věcem
- Dobrá nálada a pozitivní přístup

Co za to nabízíme:
- Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím oboru
- Možnost aktivně ovlivnit výši svého výdělku
- Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
- Neformální pracovní prostředí v přátelském kolektivu

Školení prodeje Home Stagingu

Pro majitele realitních kanceláří a jejich makléře poskytujeme školení prodeje Home Stagingu pro rozšíření nabídky služeb jejich klientům.

Školení trvá 1-2 hodiny a je zaměřeno na seznámení s tím, co to Home staging je, co je jeho cílem, proč je užitečný a proč slaví takový úspěch v zahraničí. Dozvíte se jak a v jaké chvíli Home Staging klientům nabídnout, případně jak zodpovědět jejich základní otázky a jak probíhá následná komunikace s klientem v rámci Home Stagingu. Nahlédnete do cenotvorby Home Stagingu a také objasníme postup spolupráce s Home Stagerem, bytovým architektem, či interiérovým designérem.

Podle statistik jsou nemovitosti po Home Stagingu prodané v kratším čase a za vyšší cenu. Je proto pro Vaše klienty finančně výhodné do této služby investovat a pro Vaše makléře je kromě profesionálního vystupování Home Staging šancí prodávat nemovitosti rychleji a ve vyšším množství.

Home Staging se stává součástí nabídky služeb kvalitních prodejců nemovitostí.

Pro naše realitní partnery nabízíme výhody spolupráce a v rámci registrace zajišťujeme školení Home Stagingu zdarma. Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle nebo přes e-mail.

Školení je možné zakoupit bez následné registrace, kdy je cena za školení stanovena individuálně dle počtu zájemců. Čím více účastněných, tím je cena za osobu nižší. Cena za individuální zaškolení do prodeje Home Stagingu je 1.800,- korun.

Po školení je pro Vaši realitní kancelář vystaven certifikát o absolvování školení a o poskytování služby Home Staging.

Sám sobě designérem

Podstata služby Sám sobě designérem je asistence při Vašem vlastním navrhování interiéru.

Někdy se může stát, že nemůžete najít toho správného designéra nebo máte chuť realizovat sami sebe ve svém interiéru, ale nemáte dostatečný přehled o zákonitostech interiéru, možných materiálech, jejich efektů, technologiích, způsobu osvětlení a nábytkářských a jiných dodavatelích. Chcete si vybrat sami své křeslo, koberec i podlahu, ale nechcete se ochudit o znalosti odborníka.

Pokud hledáte na internetu v nepřeberném množství inspiracích, ale nevíte, které prvky můžete vzájemně zkombinovat, jak si poradit s barvami a materiály v interiéru, kde sehnat lampu nebo obklad, který se Vám líbí na fotkách interiérů designérských studií, pak je služba Sám sobě designérem přesně pro Vás.

Sejdeme se s Vámi v navrhovaném interiéru, vyslechneme si Vaše přání, plány, nápady a potřeby, zkonzultujeme fotografie Vašich inspirací a seznámíme Vás s možnostmi materiálů pro podlahu, stěny, čalounění a jiných povrchů, které si můžete ve většině případech osahat na našich vzorcích. Vysvětlíme Vám, co lze v interiéru kombinovat a co kombinovat dobré není, ukážeme Vám alternativy nebo stavební prvky vytvářející svými efekty solitérní prvky v interiéru, doporučíme stavební zásahy, dispoziční řešení i dodavatele nábytku Vámi zvoleného stylu.

Sami si budete vybírat, co si chcete zakoupit, seskládáte si barevná řešení i rozmístění nábytku a dekorací. Budeme s Vámi neustále v kontaktu a pomůžeme Vám v oblastech, ve kterých se necítíte tzv. pevní v kramflecích.

Služba Sám sobě designérem neobsahuje 3D grafický návrh interiéru, je ale možné na přání zpracovat výřez nábytku na zakázku. Tento model je pak naceňován individuálně dle jeho náročnosti.

Držíme se pravidla, že v této službě jste šéf a designér Vy a máte svou volnou ruku podpořenou odbornými znalostmi ze světa interiérového designu. Zároveň Vás neškolíme v oboru bytového návrhářství ani Vás nezahrnujeme nepřeberným množstvím různých řešení, ale vybíráme jen taková řešení, která jsou vhodná pro Váš vybraný styl v interiéru a pro konkrétní interiér a jeho následné využití.

Službu Sám sobě designérem doporučujeme i menším komerčním prostorům, jako například kadeřnictví nebo nehtová studia. Službu nedoporučujeme vytíženým komerčním prostorům nebo kompletním rekonstrukcím domů a bytů, kde je potřeba myslet na větší spektrum technických věcí a sladění více místností v jeden celek.

K této službě je možné doobjednat službu Nákup solitérů, kdy za Vás nakoupíme vybrané zařizovací prvky a ty Vám posléze doručíme. Tato služba je zpoplatněna, ale díky naší dlouhodobé spolupráci s některými dodavateli zákazník ušetří nejen svůj čas, ale i vynaložené finance.

Troufáme si říct, že takovouto službu poskytujeme jako první v České republice.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Návrhy interiéru online

Je třeba brát v potaz, že Návrhy interiéru online není možné aplikovat ve všech interiérech. Návrhy interiérů online jsou vhodné pro tradiční rozměry místností například v panelových domech, nebo starých zástavbách bez velkého množství atypických prostorů.

V těchto návrzích interiéru pracujeme především s kusovým nábytkem, materiálovým řešením a barevností interiéru.

Postup pro službu Návrhy interiéru online je prvotní vyplnění podrobného dotazníku na požadavky navrhovaného interiéru a zaslání fotodokumentace stávajícího interiéru ze všech úhlů. Potřebujeme od Vás také projektovou dokumentaci, případně Vámi zhotovený výměr a úhly místnosti, výšky parapetů, rozměry oken a dveří a stávajících nik nebo jiných stavebních výřezů.

Na základě Vámi dodaných podkladů zpracujeme návrh dispozičního řešení, styl vhodný pro danou stavbu, barevnost a doporučené materiály, nábytek, dekorace, a to vše podložíme 3D vizualizací, návrhem elektroinstalace a seznamem zařizovacích prvků. K této službě doporučujeme službu Nákup solitérů, která Vám ušetří čas i peníze.

Návrhy interiérů online je možné zhotovit jako realizaci na klíč zprostředkováním firmy ve Všem okolí. Dohled nad realizací probíhá pouze virtuální nebo telefonickou cestou. Pro odborný dohled nad realizačním týmem k docílení prvotního estetického záměru prosím využijte naší služby Návrhy interiérů, kde Vás sami provedeme celkovým postupem včetně zaměření interiéru.

Těšíme se na spolupráci!

Nákup solitérů

Nákup solitérů je služba, kterou naši klienti využívají jako součást jiných našich služeb. Jedná se o službu, kde za Vás nakoupíme námi navržené zařizovací prvky a ty Vám posléze odešleme, nebo sami zavezeme na Vámi zvolenou adresu, případně na místo zrealizovaného interiéru.

Ačkoliv je tato služba zpoplatněna 7% z ceny zboží, máme díky dlouhodobé spolupráci s některými dodavateli možnost vyjednání lepší ceny, za kterou byste sami konkrétní zboží nesehnali. Mnohdy se jedná o výrazné procentuální slevy a je tak možné díky využití této služby výrazně ušetřit nejen čas, ale i peníze.

Abychom Vám poskytli přehled jednotlivých cen před a po slevě, předáme Vám tabulku seznamu zařizovacích prvků, kde je tento rozdíl uveden.

Pokud se jedná o realizaci návrhu interiéru na klíč, nemáme vždy možnost zajistit nákup veškerých produktů, obzvláště ne těch, které se týkají stavebních úprav nebo nábytku na míru. Takovéto slevy zahrnuje do cenové nabídky stavební firma.

Nakoupíme za Vás nábytek, osvětlení nebo dekorační předměty z obchodních domů, a u osvědčených dodavatelských firem pak tapety, textil, svítidla nebo sanitární prvky do koupelen a kuchyní.

Služba Nákup solitérů neslouží jako samostatná služba pro Váš již zrealizovaný interiér dle vlastních (nebo cizích) nápadů. Své dostupné finanční výhody nabízíme pouze našim klientům, kterým jsme zpracovali a sami navrhli dané zařizovací prvky.

Pokud byste rádi využili naší služby Nákup solitérů, ale nemáte interiérové zařízení profesionálně navržené, využijte například službu Sám sobě designérem, ReDesign interiéru nebo Návrhy interiérů, kde pro Vás jednotlivé zařizovací prvky navrhneme a posléze objednáme nebo osobně nakoupíme.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle, případně přes email či kontaktní formulář.

Dárkové poukazy

Pro naše služby nabízíme dárkové poukazy, které můžete zakoupit buď jako komplexní službu, kdy v průběhu prací fakturujeme částky přímo Vám, aniž bychom o uhrazené částce informovali konečného klienta; nebo jako konkrétní sumu, jež si sami zvolíte a kterou Vámi obdarovaný/á uplatní při konečné fakturaci.

V případě zakoupení dárkového poukazu pro komplexní službu řešíme celý rozpočet výhradně s Vámi, nikoliv s konečným klientem. Máte tedy úplný přehled o vynaložených finančních prostředcích. Po vstupní schůzce s konečným klientem zasíláme vypracovanou cenovou nabídku Vám, kterou Vy sami odsouhlasíte, případně stanovíte limit a my dle toho upravíme služby. Po odsouhlasení ceny za službu postupujeme s fakturacemi dle konkrétní vybrané služby. Například za Návrh interiéru je to 50% z ceny před započatými pracemi a zbytek po odsouhlasení konečného návrhu interiéru klientem. Cenovou nabídku ostatních služeb naleznete v sekci Ceník, případně po osobním kontaktu na mailu nebo telefonním čísle.

Dárkový poukaz vystavujeme i na konkrétní sumu, kterou si sami zvolíte. Tu pak klient uplatní při konečné fakturaci za službu, jež si sám vybral.

Dárkové poukazy zakoupíte prostřednictvím emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo kontaktního formuláře. Poukázku zasíláme poštou na Vaši adresu, protože chceme, abyste předali kvalitní zpracování darované služby. V případě, že na poukázku spěcháte, je možné ji zaslat také mailovou cestou pro vytištění ve Vaší tiskárně.

Při zakoupení dárkového poukazu s konkrétní sumou zasíláme poukaz po připsání Vámi vybrané částky na náš účet.

Věříme, že pomůžete svým blízkým v rozhodování, zda využít bytového designéra pro jejich interiér.

Home Staging

Pokud se chystáte prodat nebo pronajmout svou nemovitost, je tato služba určená právě Vám. Cílem služby Home Staging je připravit nemovitost k prodeji či pronájmu a její následné prezentaci na realitním trhu. Home Staging je dobré využít ještě před kontaktováním realitní kanceláře, nebo uvést tuto službu jako podmínku pro zajištění realitním makléřem před nafocením interiérů nabízené nemovitosti.

Drobné úpravy díky Home Stagingu zatraktivní interiér a cenu nemovitosti tak v co nejkratším čase adekvátně navýší. Home Staging může být také šance k prodeji nebo pronájmu nemovitosti, která je v nabídce na realitním trhu již delší dobu bez výsledků adekvátního počtu zájemců.

Tato relativně nová služba se stává součástí nabídky především realitních kanceláří a jejich makléřů.

Home Staging není bytové návrhářství. Zde nenavrhujeme zařízení ani doplňky, ale naopak se snažíme interiér tzv. učesat od zbytečných segmentů, aby zájemci o nemovitost viděli pravou tvář interiéru a toho, co jim daný prostor nabízí. Vytváříme v interiéru ukázku toho, jak by zde mohl klient bydlet a žít.

Home Staging nezasahuje do stavebních úprav ani jiného stavu nemovitosti. Pokud je potřeba nové střechy, zpevnění základů domu nebo koupi nového kotle, či hydroizolace, není v kompetenci Home Stagingu tyto nedostatky „zahlazovat“. Toto je nutné přehodnotit s realitním makléřem a případně nemovitost uvést do řádného stavu, či snížit požadovanou cenu za nemovitost.

Pro službu Home Staging je vždy nutná konzultace v místě upravované nemovitosti. Prohlédneme každou místnost v interiéru, exteriér a na základě toho uděláme celkový posudek, ve kterém vytyčíme kroky pro co nejefektivnější vylepšení nemovitosti.

Cena za službu Home Staging je vypočítána dle rozsahu úprav a je stanovena vždy individuálně. Pro bližší informace nás kontaktujte, rádi s Vámi potřebné kroky budeme konzultovat.

V rámci rozšíření a zkvalitnění Vámi nabízených služeb v oblasti realit využijte pro své makléře službu Školení prodeje Home Stagingu a registraci do našeho provizního systému. Při registraci a následné spolupráci je toto školení zdarma.

ReDesign interiéru

ReDesign interiéru je nový kabát na již existujícím základu. Jedná se o částečnou obměnu interiérového zařízení, dispoziční změny nebo o barevné sladění interiéru jako celku. Výhodou je nízká investice a velice efektivní výsledek. Je to alternativa k dosažení nového interiéru, aniž byste kompletně rekonstruovali současné bydlení. V redesignu interiéru se využívá velké množství stávajícího nábytku, někdy i dekorací. Drobnými úpravami ve výmalbě nebo za použití tapet, dekorací a použitého textilu se interiér barevně sladí a sjednotí. Mnohdy je celkový dojem napraven již úpravou dispozičního řešení stávajícího nábytku. Cílem je svěží vzhled a atmosféra interiéru, do kterého se budete rádi vracet.

Ve službě ReDesign interiéru navrhneme nový styl, koncept dané místnosti a dispoziční řešení, maximálně využijeme stávající nábytek, interiér barevně sladíme, zvolíme správné funkční osvětlení a případně reorganizujeme postavení jednotlivých pokojů, jako je třeba dětský pokoj, pracovna, a příslušné úložné prostory v každém z nich.

ReDesign praktikujeme nejen v soukromých a bytových prostorách, ale také v komerčních interiérech, hotelích a penzionech, obchodech, službách kadeřnictví, květinářstvích, restaurací, kaváren, kancelářích a dalších. Zejména v oblasti komerčních interiérů je tato služba žádaná pro svůj rychlý, finančně dostupný a efektivní zásah.

Pro bližší informace využijte náš kontaktní formulář, nebo nám zavolejte. Rádi s Vámi případné změny ve Vašem interiéru budeme konzultovat a vytvoříme pro Vás interiér, kam se budete těšit a rádi se s ním pochlubíte při Vašich návštěvách.

Ke službě ReDesign doporučujeme službu Nákup solitérů, která Vám v tomto směru ušetří spoustu času a peněz.

Návrhy interiérů

Jestli uvažujete o novém bydlení, ať už by mělo jít o renovaci stávajícího interiéru nebo snad zvažujete koupi nového domu či bytu, je to přesně ta správná chvíle pro konzultaci s interiérovým designérem.

Zde skutečně platí pravidlo – čím dříve, tím lépe. Dispoziční řešení interiéru, rozvody vody nebo plynu a elektřiny, i výběr vhodné podlahové krytiny a oken budou mít velký vliv na to, v jakém prostředí si nakonec přejete bydlet.

Dbáme nejen na pohledovou stránku interiéru, ale také na jeho funkčnost pro jednotlivý provoz. Funkční interiér musí být komfortní ve využívání a zlepšovat Váš životní standart. Toto zajišťují tzv. funkční zóny, na kterých se staví celkové dispozice prostoru. Abychom navrhli interiér, který bude nejlépe sloužit Vašim potřebám, zajímají nás Vaše preference, zda například jíte u stolu třikrát denně, nebo jestli plánujete další děti a jak vypadá Váš běžný den než svůj dům či byt ráno opustíte, a když se do něj večer vracíte.

Abyste nabyli představu, jak budete bydlet již před samotnou realizací interiéru, připravíme pro Vás 3D grafický návrh interiéru a fotovizualizaci navrženého prostoru. Tento návrh odprezentujeme a předáme k němu písemné specifikace od dekoru podlahy a tapet po směru otevírání nábytkových dvířek, jejich vybavení a systémové otevírací prvky. Do návrhu interiéru upřesníme materiálové řešení, barevnost a samozřejmě osvětlení.

K návrhu interiéru na přání zajistíme realizaci interiéru na klíč. Realizace navržených interiérů provádíme nejen v novostavbách, ale také jako kompletní rekonstrukce bytů a domů. Dále navrhujeme interiéry jednotlivých místností i komerčních prostor. Realizační tým zajistí veškeré stavební práce i truhlářskou výrobu na míru.

Neustále se vzděláváme v trendech bytového designu a soustředíme se na to, abychom klientům nabídli individuální přístup, a především individuální řešení v návrhu interiéru. Naším cílem je vytvořit z obydlí domov, usnadnit další pronájem či prodej nemovitosti, nebo udělat z kanceláře a podniku produktivní prostor pro Vás a Vaše zaměstnance. Na základě Vašich představ a přání pro Vás navrhneme exkluzivní interiér od základů do posledních užitných detailů.

Realizace interiérů na klíč

Pro námi navržené interiéry zajišťujeme komplexní realizace návrhů interiérů na klíč. Služba Realizace interiérů je dobrovolná, můžeme zajistit pouze dohled nad Vámi vybranými řemeslníky, kteří budou interiér realizovat dle Našeho návrhu pro daný interiér.

Pokud zvolíte realizaci návrhu interiéru na klíč, zajistíme realizaci kompletních rekonstrukcí domů či bytů a realizaci návrhů v komerčních interiérech. V různých částech republiky spolupracujeme pouze s renomovanými firmami a spolehlivými pracovníky. Samozřejmostí realizace na klíč je pracovní harmonogram a koordinace stavebních postupů zajišťujících návaznost prací nebo dodávka potřebného materiálu stavební firmou.

Cenová nabídka pro jednotlivé realizace návrhů interiérů se odvíjí od potřeb pro danou zakázku, rozsahu stavebních úprav, použitých materiálů a v neposlední řadě požadavků klienta. Cenová nabídka pro realizaci interiéru je výhradně v kompetenci dané stavební firmy, se kterou na konkrétní realizaci spolupracujeme. Veškeré možné slevy a dodržení termínů je nutné konzultovat se stavební firmou.

Součástí kompletní realizace návrhu interiéru je bourací a stavební činnost, výstavba sádrokartonových a jiných konstrukcí, vodoinstalace, elektroinstalace, osvětlení, pokládka podlahových krytin, povrchové úpravy, tapetování, malování a výroba nábytku na míru a jeho následná montáž. Na přání hotový interiér dodekorujeme.

Za stavební práce zodpovídá vždy konkrétní člověk, projektový manažer, pro Vás přidělený, který bude řešit Vaše přání a požadavky případně nutné stavební zásahy pro hladký průběh celé realizace. S tímto člověkem jsme neustále v kontaktu a dohlížíme na dodržení estetické stránky Vámi odsouhlaseného návrhu interiéru. Přístup každého z nás je vždy individuální k dané zakázce, ať už jde o jednotlivou místnost, kancelář, prodejnu, kavárnu či restauraci, nebo kompletní rekonstrukci bytu či domu.

Za každou realizací našich projektů stojí lidé s bohatými zkušenostmi ve svých oborech, kteří jsou připraveni vždy vyřešit nastalé problémy a úpravy kdykoliv v průběhu realizace potřebné pro docílení Vámi vysněného interiéru.