Decor Styling

 

Decor Styling je finální dekorování interiérů, sezónní dekorace na zakázku, výzdoba recepcí, zátiší pro fotografování apod.

Ne vždy přistoupíme na dekorování stávajících bytových interiérů, pokud došlo již předem k narušení celkové kompozice interiéru nebo nesouladu barev. V takovém případě navrhujeme po konzultaci službu ReDesign interiéru nebo rovnou celkový Návrh interiéru. Dekorování nevhodného interiéru bytu, či domu, by bylo neefektivní a pro Vás by se jednalo o zbytečně vyhozené peníze s pramalým výsledkem, a tudíž jistou nespokojeností. Pokud ale máte zájem bydlet lépe, vynasnažíme se v rámci rozpočtu navrhnout jiná možná řešení pro lepší atmosféru ve Vašem interiéru.

Decor Styling je vhodný především pro komerční prostory jako jsou například haly hotelů, recepce, výzdobou stolů v restauraci, oslavy ve veřejných prostorách nebo zátiší pro fotografy nábytku, apod. Upřednostňujeme zakázky s dlouhodobou spoluprácí, ale nebráníme se zajímavé a netradiční jednorázové zakázce, která pro nás bude výzvou.

Decor Styling zpravidla změní ráz interiéru a má velký vliv na první dojem návštěvníka, což zaručuje vytvoření klientely.

Tuto službu je možné rozšířit o ReDesign interiéru pro docílení adekvátního a žádoucího estetického celku.

Pro bližší informace nás kontaktujte přes kontaktní formulář nebo nám rovnou zavolejte. Rádi Vás seznámíme s postupem pro konkrétní požadavek.