Sám sobě designérem

Podstata služby Sám sobě designérem je asistence při Vašem vlastním navrhování interiéru.

Někdy se může stát, že nemůžete najít toho správného designéra nebo máte chuť realizovat sami sebe ve svém interiéru, ale nemáte dostatečný přehled o zákonitostech interiéru, možných materiálech, jejich efektů, technologiích, způsobu osvětlení a nábytkářských a jiných dodavatelích. Chcete si vybrat sami své křeslo, koberec i podlahu, ale nechcete se ochudit o znalosti odborníka.

Pokud hledáte na internetu v nepřeberném množství inspiracích, ale nevíte, které prvky můžete vzájemně zkombinovat, jak si poradit s barvami a materiály v interiéru, kde sehnat lampu nebo obklad, který se Vám líbí na fotkách interiérů designérských studií, pak je služba Sám sobě designérem přesně pro Vás.

Sejdeme se s Vámi v navrhovaném interiéru, vyslechneme si Vaše přání, plány, nápady a potřeby, zkonzultujeme fotografie Vašich inspirací a seznámíme Vás s možnostmi materiálů pro podlahu, stěny, čalounění a jiných povrchů, které si můžete ve většině případech osahat na našich vzorcích. Vysvětlíme Vám, co lze v interiéru kombinovat a co kombinovat dobré není, ukážeme Vám alternativy nebo stavební prvky vytvářející svými efekty solitérní prvky v interiéru, doporučíme stavební zásahy, dispoziční řešení i dodavatele nábytku Vámi zvoleného stylu.

Sami si budete vybírat, co si chcete zakoupit, seskládáte si barevná řešení i rozmístění nábytku a dekorací. Budeme s Vámi neustále v kontaktu a pomůžeme Vám v oblastech, ve kterých se necítíte tzv. pevní v kramflecích.

Služba Sám sobě designérem neobsahuje 3D grafický návrh interiéru, je ale možné na přání zpracovat výřez nábytku na zakázku. Tento model je pak naceňován individuálně dle jeho náročnosti.

Držíme se pravidla, že v této službě jste šéf a designér Vy a máte svou volnou ruku podpořenou odbornými znalostmi ze světa interiérového designu. Zároveň Vás neškolíme v oboru bytového návrhářství ani Vás nezahrnujeme nepřeberným množstvím různých řešení, ale vybíráme jen taková řešení, která jsou vhodná pro Váš vybraný styl v interiéru a pro konkrétní interiér a jeho následné využití.

Službu Sám sobě designérem doporučujeme i menším komerčním prostorům, jako například kadeřnictví nebo nehtová studia. Službu nedoporučujeme vytíženým komerčním prostorům nebo kompletním rekonstrukcím domů a bytů, kde je potřeba myslet na větší spektrum technických věcí a sladění více místností v jeden celek.

K této službě je možné doobjednat službu Nákup solitérů, kdy za Vás nakoupíme vybrané zařizovací prvky a ty Vám posléze doručíme. Tato služba je zpoplatněna, ale díky naší dlouhodobé spolupráci s některými dodavateli zákazník ušetří nejen svůj čas, ale i vynaložené finance.

Troufáme si říct, že takovouto službu poskytujeme jako první v České republice.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.