3D vizualizace

Ať už jste architekt či designer, developer, nebo malý stavebník, pomůžeme Vám v rámci marketingové prezentace v podobě 3D fotorealistických vizualizací.

3D vizualizace jednotlivých místností, interiérů obytných či komerčních objektů sestavíme na základě Vámi dodaných technických podkladů. Ztvárníme Vaše vize do podoby k následné prezentaci klientovi nebo pro realitní trh. Vizualizace jsou jedinečným prostředkem prezentace od fáze projektu k realizaci.

Věříme, že vizualizace jsou budoucností reklamní sebeprezentace každého architekta, designéra nebo prodejce. Vytváření vizualizací obytných místností novostaveb nebo developerských projektů, které jsou v počátku realizace, lze prezentovat jakýkoliv projekt formou srozumitelnou člověku bez technických znalostí a prostorové představivosti. Připravíme pro Vás na přání vizualizace obytných místností, komerčních prostor, interiérů restaurací, kaváren, knihoven, kanceláří, obchodů i prodejen dle dodaných podkladů a požadované kvality. Počet pohledů vizualizací je pouze na Vás.

3D vizualizace s využitím pro katalogový prodej Vám umožní prezentovat produkt v interiéru, či místnost bez potřeby vybudovat potřebné prostory. Díky tomu jsou na žebříčku bezkonkurenčních řešení pro digitální a tištěný marketing.

V nabídce je také virtuální prohlídka interiéru celého prostoru, kdy kamera propluje kompletní vizualizací všech zadaných míst. Virtuální prohlídka sestavená v rámci 3D vizualizace představí bytové či komerční interiéry velmi realisticky a s důvěrou v konečný výsledek realizovaného projektu. Video včetně loga i hudby Vám sestavíme na přání.

Zhotovíme pro Vás na míru prezentaci 3D vizualizace, která nebude jen slibovat, ale reálně prodávat Vaše projekty. Nabídněte svým klientům budoucnost, o které sní!

 

Nechte si zdarma vypracovat cenovou nabídku pro 3D vizualizaci svého projektu.