ReDesign interiéru

ReDesign interiéru je nový kabát na již existujícím základu. Jedná se o částečnou obměnu interiérového zařízení, dispoziční změny nebo o barevné sladění interiéru jako celku. Výhodou je nízká investice a velice efektivní výsledek. Je to alternativa k dosažení nového interiéru, aniž byste kompletně rekonstruovali současné bydlení. V redesignu interiéru se využívá velké množství stávajícího nábytku, někdy i dekorací. Drobnými úpravami ve výmalbě nebo za použití tapet, dekorací a použitého textilu se interiér barevně sladí a sjednotí. Mnohdy je celkový dojem napraven již úpravou dispozičního řešení stávajícího nábytku. Cílem je svěží vzhled a atmosféra interiéru, do kterého se budete rádi vracet.

Ve službě ReDesign interiéru navrhneme nový styl, koncept dané místnosti a dispoziční řešení, maximálně využijeme stávající nábytek, interiér barevně sladíme, zvolíme správné funkční osvětlení a případně reorganizujeme postavení jednotlivých pokojů, jako je třeba dětský pokoj, pracovna, a příslušné úložné prostory v každém z nich.

ReDesign praktikujeme nejen v soukromých a bytových prostorách, ale také v komerčních interiérech, hotelích a penzionech, obchodech, službách kadeřnictví, květinářstvích, restaurací, kaváren, kancelářích a dalších. Zejména v oblasti komerčních interiérů je tato služba žádaná pro svůj rychlý, finančně dostupný a efektivní zásah.

Pro bližší informace využijte náš kontaktní formulář, nebo nám zavolejte. Rádi s Vámi případné změny ve Vašem interiéru budeme konzultovat a vytvoříme pro Vás interiér, kam se budete těšit a rádi se s ním pochlubíte při Vašich návštěvách.

Ke službě ReDesign doporučujeme službu Nákup solitérů, která Vám v tomto směru ušetří spoustu času a peněz.