Ceník

Cena návrhu interiéru je individuální a je ovlivněna více faktory, především však časovou náročností. Dále se odvíjí od množství nábytku na míru, složitostí prostoru (šikminy, asymetrické interiéry), apod. Cena za návrh interiéru je stanovena po vstupní schůzce.

Po odsouhlasení ceny je vystavena faktura na 50% ceny za návrh interiéru. Jakmile evidujeme tuto částku pod přiděleným variabilním číslem (zpravidla číslo faktury) na účtu, začínáme pracovat na návrhu interiéru, případně na změnách dispozic.

Zbylou částku fakturujeme po odsouhlasení konečného návrhu interiéru klientem. Ne však až po realizaci celého projektu.

Česká komora architektů stanovuje výši honoráře za návrh interiéru procentuálním podílem od investičních nákladů, a to podle charakteru interiéru (atypické prvky, apod.) od 6 % do 13 % z celkového nákladu na realizaci interiéru.

Toto procentuální vyjádření je pouze vodítkem pro přibližnou představu ceny za návrh interiéru. Každý projekt je námi naceňován individuálně, dle jeho náročnosti. Dá se však říci, že cena za návrh jedné místnosti se pohybuje obvykle v rozmezí 10.000 – 50.000 tisíc korun (např. atypicky řešený prostor s kuchyní, jídelnou a obývací částí s nábytkem na míru, atp.)

Orientační cena: Zádveří - 5.000 - 10.000 Kč Dětský pokoj - 10.000 - 18.000 Kč Obývací pokoj (bez kuchyně a jídelny) - 15.000 - 25.000 Kč

Sám sobě designérem – cena je stanovená individuálně na základě obdobných aspektů jako při Návrhu interiéru. Odvíjí se od rozpočtu na realizaci interiéru, hloubky rekonstrukce, množství luxusních povrchů a materiálů, použité technologie, množství nábytku na míru, časové náročnosti, apod. Cena za návrh interiéru je stanovena po vstupní schůzce a po odsouhlasení ceny je vystavena faktura na 50% ceny za službu. Zbylou částku fakturujeme po dodání kompletních podkladů a materiálů potřebných k navržení interiéru klientem.

Nákup solitérů – služba je zpoplatněna 7% z ceny zakoupeného zboží, ne však méně než 2.000,- Kč. Vzhledem k dlouhodobé spolupráci s dodavatelskými firmami máme možnost v některých případech vyjednat zajímavé slevy, proto ačkoliv je tato služba zpoplatněna, ve většině případech se klientům vyplatí. Jedná se zejména o nákup tapet, svítidel, sanitárních prvků do koupelen nebo některých dekoračních prvků a kusového nábytku.

Školení prodeje Home Stagingu – individuální školení jednotlivce stojí 1.800,- korun. Skupinová školení se odvíjí od počtu účastníků. Čím vyšší je skupina, tím nižší je cena za osobu. Zpravidla 300 – 700,- korun za osobu. V případě registrace do našeho affiliate programu je toto školení pro Vás a Vaše zaměstnance zdarma.

Na základě Vašich nápadů poskytujeme i jednorázové konzultace. Můžete s námi konzultovat jednotlivé kroky dle vlastních návrhů. Cena za jednorázovou konzultaci v rozsahu dvou hodin je 1.600,- Kč.

Doprava v rámci zakázky je 6,- Kč/ km.

Dárkové poukazy – naše služby můžete využít i v rámci dárkových poukazů, a to jako kompletní vybranou službu, kterou posléze vyúčtujeme Vám, nebo jako konkrétní částku, kterou může obdarovaný/á uplatnit v konečné fakturaci.