Školení prodeje Home Stagingu

Pro majitele realitních kanceláří a jejich makléře poskytujeme školení prodeje Home Stagingu pro rozšíření nabídky služeb jejich klientům.

Školení trvá 1-2 hodiny a je zaměřeno na seznámení s tím, co to Home staging je, co je jeho cílem, proč je užitečný a proč slaví takový úspěch v zahraničí. Dozvíte se jak a v jaké chvíli Home Staging klientům nabídnout, případně jak zodpovědět jejich základní otázky a jak probíhá následná komunikace s klientem v rámci Home Stagingu. Nahlédnete do cenotvorby Home Stagingu a také objasníme postup spolupráce s Home Stagerem, bytovým architektem, či interiérovým designérem.

Podle statistik jsou nemovitosti po Home Stagingu prodané v kratším čase a za vyšší cenu. Je proto pro Vaše klienty finančně výhodné do této služby investovat a pro Vaše makléře je kromě profesionálního vystupování Home Staging šancí prodávat nemovitosti rychleji a ve vyšším množství.

Home Staging se stává součástí nabídky služeb kvalitních prodejců nemovitostí.

Pro naše realitní partnery nabízíme výhody spolupráce a v rámci registrace zajišťujeme školení Home Stagingu zdarma. Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle nebo přes e-mail.

Školení je možné zakoupit bez následné registrace, kdy je cena za školení stanovena individuálně dle počtu zájemců. Čím více účastněných, tím je cena za osobu nižší. Cena za individuální zaškolení do prodeje Home Stagingu je 1.800,- korun.

Po školení je pro Vaši realitní kancelář vystaven certifikát o absolvování školení a o poskytování služby Home Staging.