• Profesionální Interiérové služby - Vitae Design

  Finanční investice do interiéru bývá velká a je důležité, abyste si svého designéra vybrali svobodně a s rozvahou, protože to bude člověk, se kterým budete následující týdny a měsíce v blízkém kontaktu.

  Abychom Vám navrhli interiér, ve kterém se budete cítit příjemně, musíme znát Vaše představy a očekávání. Je třeba vědět, čemu bude daný prostor sloužit, jaký typ rekonstrukce nás čeká a jaký je Váš rozpočet. Čím více informací, tím méně omylů.

  Pokud získáme Vaši důvěru, stanovujeme na základě této schůzky rozpočet pro návrh interiéru.

 • Interiérové služby - zaměření a dispozice prostorů

  Dispoziční řešení interiéru je možné navrhnout na základě projektové dokumentace nebo osobního zaměření.

  Pokud nám dodáte fotodokumentaci, přesný půdorys s kótami, výšku prostoru, výšku okenních parapetů a rozměry oken, začínáme s návrhem dispozic v co nejkratší možné době.

  V opačném případě prostor zaměříme a překreslíme do digitální podoby. Poté začínáme řešit prostorové dispozice, případně zásahy v postavení příček. Vše za účelem nejlepšího výsledku.

  Zaměření a dispozice
 • Návrh interiéru a vizualizace

  V této fázi navrhujeme konečnou podobu interiéru v digitální podobě.

  Vizualizaci interiéru sestavíme a upravíme do podoby ke spokojenosti klienta. Za tímto krokem je spousta hodin práce a je to nejnáročnější část do začátku realizace interiéru. Zde je důležité jít společně stejným směrem a sjednotit nápady a očekávání s odbornými znalostmi a citem.

  Návrh interiéru odevzdáváme obvykle v rozmezí 6-8 týdnů od zaměření prostoru a dodání všech potřebných podkladů, případně po individuální domluvě. V případě potřeby poté konzultujeme změny a hledáme alternativní řešení pro další specifické požadavky.

 • Interiérové služby - rozpočet a dokumentace

  Každou realizaci je třeba podložit seznamem dodavatelů a výrobků určených pro daný interiér.

 • Realizace interiérového návrhu

  Posledním krokem je samotná realizace interiérového návrhu, nad kterou v případě zájmu dohlížíme, aby výsledek odpovídal schváleným plánům.

  Je nutné počítat s tím, že projekt není hned a je třeba na něm pracovat a věnovat mu svůj čas. Tato investice se Vám vrátí v podobě vysněného a osobitého interiéru.

 • Orientační cena interiérového návrhu

  Cena návrhu interiéru je individuální a je ovlivněna více faktory, především však časovou náročností. Dále se odvíjí od množství nábytku na míru, složitostí prostoru (šikminy, asymetrické interiéry), apod. Cena je stanovena po vstupní schůzce a po jejím odsouhlasení se již nemění.
  Orientační cena:
  Zádveří - 5.000 - 10.000 Kč
  Dětský pokoj - 10.000 - 18.000 Kč
  Obývací pokoj (bez kuchyně a jídelny) - 15.000 - 25.000 Kč

  Na základě Vašich nápadů poskytujeme i jednorázové konzultace. Můžete s námi konzultovat jednotlivé kroky dle vlastních návrhů. Cena za jednorázovou konzultaci v rozsahu dvou hodin je 1.600 Kč. Doprava v rámci zakázky je 6,- Kč/ km.

Design
Design


Kompletní návrh interiéru zahrnuje výběr stylu, dispoziční uspořádání, barevné schéma, použité materiály, výkresovou dokumentaci pro výrobu nábytku na míru, výběr kusového nábytku, doplňky a finální rozpočet. Design interiéru je návrh ke zhotovení nového interiéru od základů.

Pro bližší informace nás kontaktuje.

Redesign
redesign


Redesign interiéru je nový kabát na již existujícím základu. Jedná se o částečnou obměnu interiérového zařízení, dispoziční změny nebo o barevné sladění interiéru jako celku. Výhodou je nízká investice a velice efektivní výsledek.

Pro bližší informace nás kontaktuje.

Home staging
Home staging


Cílem této služby je připravit nemovitost k prodeji či pronájmu a její následné prezentaci na realitním trhu. Drobné úpravy zatraktivní interiér a cenu nemovitosti tak v co nejkratším čase adekvátně navýší.

Pro bližší informace nás kontaktuje.

Decor styling
Decor styling


Decor styling je finální dekorování interiérů, sezónní dekorace na zakázku, výzdoba recepcí, zátiší pro fotografování, apod.

Pro bližší informace nás kontaktuje.