Dárkové poukazy

Pro naše služby nabízíme dárkové poukazy, které můžete zakoupit buď jako komplexní službu, kdy v průběhu prací fakturujeme částky přímo Vám, aniž bychom o uhrazené částce informovali konečného klienta; nebo jako konkrétní sumu, jež si sami zvolíte a kterou Vámi obdarovaný/á uplatní při konečné fakturaci.

V případě zakoupení dárkového poukazu pro komplexní službu řešíme celý rozpočet výhradně s Vámi, nikoliv s konečným klientem. Máte tedy úplný přehled o vynaložených finančních prostředcích. Po vstupní schůzce s konečným klientem zasíláme vypracovanou cenovou nabídku Vám, kterou Vy sami odsouhlasíte, případně stanovíte limit a my dle toho upravíme služby. Po odsouhlasení ceny za službu postupujeme s fakturacemi dle konkrétní vybrané služby. Například za Návrh interiéru je to 50% z ceny před započatými pracemi a zbytek po odsouhlasení konečného návrhu interiéru klientem. Cenovou nabídku ostatních služeb naleznete v sekci Ceník, případně po osobním kontaktu na mailu nebo telefonním čísle.

Dárkový poukaz vystavujeme i na konkrétní sumu, kterou si sami zvolíte. Tu pak klient uplatní při konečné fakturaci za službu, jež si sám vybral.

Dárkové poukazy zakoupíte prostřednictvím emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo kontaktního formuláře. Poukázku zasíláme poštou na Vaši adresu, protože chceme, abyste předali kvalitní zpracování darované služby. V případě, že na poukázku spěcháte, je možné ji zaslat také mailovou cestou pro vytištění ve Vaší tiskárně.

Při zakoupení dárkového poukazu s konkrétní sumou zasíláme poukaz po připsání Vámi vybrané částky na náš účet.

Věříme, že pomůžete svým blízkým v rozhodování, zda využít bytového designéra pro jejich interiér.