Návrhy interiéru online

Je třeba brát v potaz, že Návrhy interiéru online není možné aplikovat ve všech interiérech. Návrhy interiérů online jsou vhodné pro tradiční rozměry místností například v panelových domech, nebo starých zástavbách bez velkého množství atypických prostorů.

V těchto návrzích interiéru pracujeme především s kusovým nábytkem, materiálovým řešením a barevností interiéru.

Postup pro službu Návrhy interiéru online je prvotní vyplnění podrobného dotazníku na požadavky navrhovaného interiéru a zaslání fotodokumentace stávajícího interiéru ze všech úhlů. Potřebujeme od Vás také projektovou dokumentaci, případně Vámi zhotovený výměr a úhly místnosti, výšky parapetů, rozměry oken a dveří a stávajících nik nebo jiných stavebních výřezů.

Na základě Vámi dodaných podkladů zpracujeme návrh dispozičního řešení, styl vhodný pro danou stavbu, barevnost a doporučené materiály, nábytek, dekorace, a to vše podložíme 3D vizualizací, návrhem elektroinstalace a seznamem zařizovacích prvků. K této službě doporučujeme službu Nákup solitérů, která Vám ušetří čas i peníze.

Návrhy interiérů online je možné zhotovit jako realizaci na klíč zprostředkováním firmy ve Všem okolí. Dohled nad realizací probíhá pouze virtuální nebo telefonickou cestou. Pro odborný dohled nad realizačním týmem k docílení prvotního estetického záměru prosím využijte naší služby Návrhy interiérů, kde Vás sami provedeme celkovým postupem včetně zaměření interiéru.

Těšíme se na spolupráci!