Návrhy komerčních interiérů

Do kanceláří, obchodů, podniků nebo vstupních recepcí hotelů navrhneme takové designové řešení, které Vám bude nejen funkčně sloužit, ale především podtrhne image Vaší firmy. Navrhujeme interiéry kanceláří, veletržních expozic, prodejen, obchodů, vináren, restaurací, kaváren, komerční prostory škol a školek, jídelen a dalších veřejných prostorů.

Při návrhu komerčních interiérů firmy klademe důraz na celkový koncept firmy, vytváříme produktivní zázemí pro Vaše zaměstnance a reprezentativní interiéry pro Vaše klienty. Do každého návrhu komerčního interiéru vkládáme přidanou hodnotu a tzv. WOW efekt, který umožní firmě zanechat v zákazníkovi nejlepší možný první dojem a tím si tak získávat stálou klientelu.

Věříme, že profesionální návrh komerčních interiérů je z hlediska ekonomiky firmy přínosný nejen pro efektivitu práce, ale především pro vystoupání nad konkurenci a získání nových a stálých klientů.

Pro komerční interiér nabídneme optimální dispoziční řešení, nábytek i úložné prostory s ohledem na Vaše pracovní zaměření. Sjednotíme barvy, které mohou být typické pro Vaši značku, a takové, co nebudou narušovat potřebnou kreativitu Vašich zaměstnanců.

Konečný návrh interiéru necháme na přání zrealizovat a osobně dohlédneme, aby odpovídal původnímu plánu v každém detailu. V závěrečném kroku necháme komerční interiér profesionálně nafotit a tyto fotografie Vám zdarma poskytneme k prezentaci firmy na Vašich webových stránkách.