Home Staging

Pokud se chystáte prodat nebo pronajmout svou nemovitost, je tato služba určená právě Vám. Cílem služby Home Staging je připravit nemovitost k prodeji či pronájmu a její následné prezentaci na realitním trhu. Home Staging je dobré využít ještě před kontaktováním realitní kanceláře, nebo uvést tuto službu jako podmínku pro zajištění realitním makléřem před nafocením interiérů nabízené nemovitosti.

Drobné úpravy díky Home Stagingu zatraktivní interiér a cenu nemovitosti tak v co nejkratším čase adekvátně navýší. Home Staging může být také šance k prodeji nebo pronájmu nemovitosti, která je v nabídce na realitním trhu již delší dobu bez výsledků adekvátního počtu zájemců.

Tato relativně nová služba se stává součástí nabídky především realitních kanceláří a jejich makléřů.

Home Staging není bytové návrhářství. Zde nenavrhujeme zařízení ani doplňky, ale naopak se snažíme interiér tzv. učesat od zbytečných segmentů, aby zájemci o nemovitost viděli pravou tvář interiéru a toho, co jim daný prostor nabízí. Vytváříme v interiéru ukázku toho, jak by zde mohl klient bydlet a žít.

Home Staging nezasahuje do stavebních úprav ani jiného stavu nemovitosti. Pokud je potřeba nové střechy, zpevnění základů domu nebo koupi nového kotle, či hydroizolace, není v kompetenci Home Stagingu tyto nedostatky „zahlazovat“. Toto je nutné přehodnotit s realitním makléřem a případně nemovitost uvést do řádného stavu, či snížit požadovanou cenu za nemovitost.

Pro službu Home Staging je vždy nutná konzultace v místě upravované nemovitosti. Prohlédneme každou místnost v interiéru, exteriér a na základě toho uděláme celkový posudek, ve kterém vytyčíme kroky pro co nejefektivnější vylepšení nemovitosti.

Cena za službu Home Staging je vypočítána dle rozsahu úprav a je stanovena vždy individuálně. Pro bližší informace nás kontaktujte, rádi s Vámi potřebné kroky budeme konzultovat.

V rámci rozšíření a zkvalitnění Vámi nabízených služeb v oblasti realit využijte pro své makléře službu Školení prodeje Home Stagingu a registraci do našeho provizního systému. Při registraci a následné spolupráci je toto školení zdarma.