Návrhy interiérů

Jestli uvažujete o novém bydlení, ať už by mělo jít o renovaci stávajícího interiéru nebo snad zvažujete koupi nového domu či bytu, je to přesně ta správná chvíle pro konzultaci s interiérovým designérem.

Zde skutečně platí pravidlo – čím dříve, tím lépe. Dispoziční řešení interiéru, rozvody vody nebo plynu a elektřiny, i výběr vhodné podlahové krytiny a oken budou mít velký vliv na to, v jakém prostředí si nakonec přejete bydlet.

Dbáme nejen na pohledovou stránku interiéru, ale také na jeho funkčnost pro jednotlivý provoz. Funkční interiér musí být komfortní ve využívání a zlepšovat Váš životní standart. Toto zajišťují tzv. funkční zóny, na kterých se staví celkové dispozice prostoru. Abychom navrhli interiér, který bude nejlépe sloužit Vašim potřebám, zajímají nás Vaše preference, zda například jíte u stolu třikrát denně, nebo jestli plánujete další děti a jak vypadá Váš běžný den než svůj dům či byt ráno opustíte, a když se do něj večer vracíte.

Abyste nabyli představu, jak budete bydlet již před samotnou realizací interiéru, připravíme pro Vás 3D grafický návrh interiéru a fotovizualizaci navrženého prostoru. Tento návrh odprezentujeme a předáme k němu písemné specifikace od dekoru podlahy a tapet po směru otevírání nábytkových dvířek, jejich vybavení a systémové otevírací prvky. Do návrhu interiéru upřesníme materiálové řešení, barevnost a samozřejmě osvětlení.

K návrhu interiéru na přání zajistíme realizaci interiéru na klíč. Realizace navržených interiérů provádíme nejen v novostavbách, ale také jako kompletní rekonstrukce bytů a domů. Dále navrhujeme interiéry jednotlivých místností i komerčních prostor. Realizační tým zajistí veškeré stavební práce i truhlářskou výrobu na míru.

Neustále se vzděláváme v trendech bytového designu a soustředíme se na to, abychom klientům nabídli individuální přístup, a především individuální řešení v návrhu interiéru. Naším cílem je vytvořit z obydlí domov, usnadnit další pronájem či prodej nemovitosti, nebo udělat z kanceláře a podniku produktivní prostor pro Vás a Vaše zaměstnance. Na základě Vašich představ a přání pro Vás navrhneme exkluzivní interiér od základů do posledních užitných detailů.