Návrhy bytových interiérů

Bytový design musí jít v souladu nejen s estetickým řešením interiéru, ale také se stránkou funkčního využití. K tomuto slouží pro orientaci tzv. funkční zóny, které je třeba akceptovat a v každém návrhu interiéru praktikovat. Pro bytový design jsou důležité použité materiály, úložné prostory, umístění nábytku a dekorací.

Design v návrhu interiéru určují především použité materiály a jejich vzájemné sladění. Materiály volíme nejen v souladu k ostatním již použitým materiálům, ale také k celkovému stylu v interiéru, nebo typu stavby a jejímu okolí.

Bytový design je také o barevnosti, která musí především odpovídat vkusu klienta a teprve poté, jak je již výše napsáno, stylu a typu stavby. Samozřejmě k jednotlivým stylům v interiéru patří i volba barev, ale dá se s tím pracovat, aniž by musel klient nijak zvlášť odbočit od svého barevného vkusu.

Design v interiéru jsou také tvary. Tvary jsou specifické pro různé interiérové styly a mnohdy mohou mít i funkční význam. Kupříkladu abychom se v menších prostorách vyhnuli narážením do rohů nábytku, volíme v průchozích zónách rohy oblé. Zakázková výroba nábytku nám nabízí různá řešení pro konkrétní interiér a jeho využití. Tvary nejsou jen otázkou nábytku, ale také tapet nebo vzorů na textilu. Doplňky, které se dají časem obměňovat dokáží zcela změnit ráz prostoru a mnohdy i jeho celkový styl. Například Retro, Provence, Minimalismus apod.

Bytový design pokaždé sjednotí výběr správných dekoračních prvků, které Vám pro konkrétní interiér v návrhu vždy doporučíme, sepíšeme a odkážeme Vás, kde, který produkt pořídit. Můžete také využít naší služby Nákup solitérů, kde za Vás tyto doplňky, případně doporučený a navržený kusový nábytek, zakoupíme a zašleme (nebo sami přivezeme) na Vámi zvolenou adresu, či do zrealizovaného interiéru.

Design v interiéru Vám prezentujeme pomocí 3D vizualizací a prostřednictvím vzorků jednotlivých materiálů, abyste měli co nejlepší představu o svém budoucím interiéru ještě před samotnou realizací. Tvoříme luxusní a exkluzivní interiéry, které splňují všechny požadavky na funkční užívání celkového prostoru.

Služby bytového designéra obsahují návrh dispozičního řešení, 3D vizualizace, návrh elektroinstalace, technické výkresy pro truhláře, v případě zájmu zprostředkování realizace na klíč a dohled nad realizačním týmem.