Realizace interiérů na klíč

Pro námi navržené interiéry zajišťujeme komplexní realizace návrhů interiérů na klíč. Služba Realizace interiérů je dobrovolná, můžeme zajistit pouze dohled nad Vámi vybranými řemeslníky, kteří budou interiér realizovat dle Našeho návrhu pro daný interiér.

Pokud zvolíte realizaci návrhu interiéru na klíč, zajistíme realizaci kompletních rekonstrukcí domů či bytů a realizaci návrhů v komerčních interiérech. V různých částech republiky spolupracujeme pouze s renomovanými firmami a spolehlivými pracovníky. Samozřejmostí realizace na klíč je pracovní harmonogram a koordinace stavebních postupů zajišťujících návaznost prací nebo dodávka potřebného materiálu stavební firmou.

Cenová nabídka pro jednotlivé realizace návrhů interiérů se odvíjí od potřeb pro danou zakázku, rozsahu stavebních úprav, použitých materiálů a v neposlední řadě požadavků klienta. Cenová nabídka pro realizaci interiéru je výhradně v kompetenci dané stavební firmy, se kterou na konkrétní realizaci spolupracujeme. Veškeré možné slevy a dodržení termínů je nutné konzultovat se stavební firmou.

Součástí kompletní realizace návrhu interiéru je bourací a stavební činnost, výstavba sádrokartonových a jiných konstrukcí, vodoinstalace, elektroinstalace, osvětlení, pokládka podlahových krytin, povrchové úpravy, tapetování, malování a výroba nábytku na míru a jeho následná montáž. Na přání hotový interiér dodekorujeme.

Za stavební práce zodpovídá vždy konkrétní člověk, projektový manažer, pro Vás přidělený, který bude řešit Vaše přání a požadavky případně nutné stavební zásahy pro hladký průběh celé realizace. S tímto člověkem jsme neustále v kontaktu a dohlížíme na dodržení estetické stránky Vámi odsouhlaseného návrhu interiéru. Přístup každého z nás je vždy individuální k dané zakázce, ať už jde o jednotlivou místnost, kancelář, prodejnu, kavárnu či restauraci, nebo kompletní rekonstrukci bytu či domu.

Za každou realizací našich projektů stojí lidé s bohatými zkušenostmi ve svých oborech, kteří jsou připraveni vždy vyřešit nastalé problémy a úpravy kdykoliv v průběhu realizace potřebné pro docílení Vámi vysněného interiéru.