Nákup solitérů

Nákup solitérů je služba, kterou naši klienti využívají jako součást jiných našich služeb. Jedná se o službu, kde za Vás nakoupíme námi navržené zařizovací prvky a ty Vám posléze odešleme, nebo sami zavezeme na Vámi zvolenou adresu, případně na místo zrealizovaného interiéru.

Ačkoliv je tato služba zpoplatněna 7% z ceny zboží, máme díky dlouhodobé spolupráci s některými dodavateli možnost vyjednání lepší ceny, za kterou byste sami konkrétní zboží nesehnali. Mnohdy se jedná o výrazné procentuální slevy a je tak možné díky využití této služby výrazně ušetřit nejen čas, ale i peníze.

Abychom Vám poskytli přehled jednotlivých cen před a po slevě, předáme Vám tabulku seznamu zařizovacích prvků, kde je tento rozdíl uveden.

Pokud se jedná o realizaci návrhu interiéru na klíč, nemáme vždy možnost zajistit nákup veškerých produktů, obzvláště ne těch, které se týkají stavebních úprav nebo nábytku na míru. Takovéto slevy zahrnuje do cenové nabídky stavební firma.

Nakoupíme za Vás nábytek, osvětlení nebo dekorační předměty z obchodních domů, a u osvědčených dodavatelských firem pak tapety, textil, svítidla nebo sanitární prvky do koupelen a kuchyní.

Služba Nákup solitérů neslouží jako samostatná služba pro Váš již zrealizovaný interiér dle vlastních (nebo cizích) nápadů. Své dostupné finanční výhody nabízíme pouze našim klientům, kterým jsme zpracovali a sami navrhli dané zařizovací prvky.

Pokud byste rádi využili naší služby Nákup solitérů, ale nemáte interiérové zařízení profesionálně navržené, využijte například službu Sám sobě designérem, ReDesign interiéru nebo Návrhy interiérů, kde pro Vás jednotlivé zařizovací prvky navrhneme a posléze objednáme nebo osobně nakoupíme.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle, případně přes email či kontaktní formulář.