Promo kampaň

 

Být ve správný čas na správném místě. Tak zní heslo naší reklamní kampaně, která se zaměřuje na Vás jako naše klienty, jež v danou chvíli přemýšlíte o novém bydlení nebo nové image svého podnikání.

A proč zvolit pro změnu právě nás?

Protože neměníme jen věci kolem Vás, ale novým prostředím, ve kterém se každý den pohybujete, nastartujeme nové myšlenky, odvahu a sebedůvěru, nové a vyšší cíle v pracovní rovině a v osobním životě klid a pohodu, uvědomění si přítomnosti, vyrovnanost, naučíme Vás odpočívat, vytvoříme pro Vás nejen krásné bydlení, ale také domov a odstraníme všechny věci, které Vás každodenně rozčilují a vzbuzují ve Vás negativní energii.

Ano, čtete správně – každý interiér je o pocitech. A v k různým účelů jsou zapotřebí různé pocity. Jen správní interiérový designeři umí do svých návrhů promítnout tu správnou náladu pro výkon, nebo naopak pro relaxaci. My umíme obojí. Obraťte se na nás a my Vám to dokážeme!

V rámci probíhající reklamní kampaně nás můžete vidět na několika billboardech v Praze, v časopisech o bydlení nebo můžete také vyhrát v tombole nadcházejících plesů voucher na naše služby.

Jsme Vám blíž, než si myslíte.

VITAE DESIGN