Materiály pro čalounění a interiérový textil

 

Textil v interiéru a potahové materiály jsou důležitým aspektem pro interiérové návrhářství. Žádný návrh interiéru se neobejde bez znalostí a orientaci na trhu s textiliemi a koženkovými materiály.

Naše firma spolupracuje jen s těmi nejznalejšími dodavateli ve svém oboru. Potahové materiály vybíráme z portfolia více než 120 druhů látek a koženek a z 1 500 druhů barev. Dbáme nejen na estetickou stránku pro navrhovaný interiér, ale také na funkční materiály pro různé potřeby následného využívání interiéru, které nám díky snadné údržbě ušetří čas nebo odolají vytížení komerčních interiérů.

Díky spolehlivým a kvalitním dodavatelům interiérového textilu a potahových materiálů nabízíme i těm nejnáročnějším klientům vysokou kvalitu nabízeného zboží. Náš partner pro obor čalounického a nábytkářského průmyslu neustále přináší do své nabídky nové trendy a my tím tak získáváme pro navrhovaný interiér více možností k doladění nejen barevnosti interiéru, ale také tolik důležité detaily jako jsou povrchové úpravy a materiálová řešení.

Vůči klientovi jsme otevření a respektujeme jeho potřeby na užívání interiéru. Správně zvolený materiál v interiéru může zajistit například snadnou údržbu a tím výrazně ušetřit klientovi celkovou péči o domácnost. Abychom dospěli takového výsledku, je pro nás důležitá týmová práce s klientem a vzájemný vstřícný postoj.

Velice oblíbené potahové látky v interiéru jsou látky s inovativní technologií, které zabraňují vnikání tekutiny do jejich vláken. Jednotlivá vlákna jsou chráněna speciálním povrchem a jejich podkladová tkanina navíc zabraňuje pronikání tekutin do čalounění, takže se nemusíte bát případných nepříjemných zápachů. Skvrny nebo zbytky jídla lze snadno odstranit vodou, mýdlem a kartáčem.

Po vybrání vhodných materiálů jsou potahové látky a koženky jednotlivým čalouníkům doručeny dodavatelem do 24 hodin po přijetí objednávky, což zaručuje rychlé řešení pro realizaci interiéru nebo ReDesignu v interiéru.

VITAE Design