Jsme zas o kus dál

 

Nastal nový rok, nové začátky, nové šance…. Nové cíle.

Asi to tak cítíme každý, že přes noc bychom chtěli smazat staré špatné a získat nové lepší. Nemusí to být zásadně jen noc na Silvestra. Někteří z nás by si přáli takových nocí v roce víc. Bohužel, nefunguje ani ta jedna.

Pracovat na sobě ale můžeme každý den a třeba i každou noc v každém roce. My to tak děláme. Navrhujeme pro Vás interiéry a každý den, a i některou noc, se neustále vzděláváme, učíme se na každé zdánlivě nepochopitelné stavební chybě a jsme ohromeni, co vše se může při realizaci nového interiéru objevit. Někdy je třeba jediného přání: Ať je takových překvapení co nejméně!

Jenže někdy není teď. Teď bychom přáli nejen nám, ale také Vám, abyste dál kráčeli cestou, kterou jste si sami zvolili bez velkých ran a zkoušek, stoupat hladce a bez překážek po boku někoho, kdo má stejný cíl. Neste si s sebou velký pytel zdraví, štěstí a lásky a věřte, že konce jsou vždy dobré. Vždyť přece svou pohádku si píšeme sami.

Naše pohádka je psána o pocitech, protože o nich je každý interiér. A to by měl designér umět, vložit do interiéru pocity. Ne své, ale Vaše. Umět tvořit za někoho, za Vás. Vytvořit prostor pro Vaše potřeby, ne pro své. Zdálo by se, že povolání interiérového designéra není vůbec o psychologii, ale opak je pravdou a kdo toto umění ovládá, je tím správným člověkem ve svém oboru.

Věříme, že naše cesta je správná. Vy věřte v cestu svou!

VITAE DESIGN